خرید آسان با سفارش تلفنی افق کوروش


با شماره زیر تماس بگیرید و خرید خود را از افق کوروش تلفنی سفارش دهید!

1536

شاید برای شما هم پیش آمده که برای منزل خرید سوپر مارکتی داشته‌اید و حوصله و زمان کافی برای بیرون رفتن از منزل را ندارید. همیشه اینترنتی از فروشگاه‌های سوپرمارکتی مانند اکالا خرید می‌کنید اما اینترنت شما به هر دلیلی اختلال پیدا کرده است. ما آمدیم تا به شما بگوییم برای خرید سوپرمارکتی منزل خود هیچ نگران قطع اینترنت نباشید!

فروشگاه افق کوروش این بستر را فراهم ساخته است، که با تماس به شماره ۱۵۳۶ بدون هیچ مشکلی در هر نقطه از سطح این کشور که قرار دارید، می‌توانید خرید خود را تلفنی سفارش دهید.

این موقعیت استثنایی برای کسانی است که با اینترنت میانه خوبی ندارند یا پدر مادران شما که کار کردن و خرید اینترنتی را بلد نیستند. بنابراین این فرصت خوب را از دست ندهید و به کسانی که با خرید اینترنتی میانه خوبی ندارند، این شماره را اعلام کنید.

افق کوروش خرید شما را در کمترین زمان ممکن و از نزدیک‌ترین فروشگاه، زیر یک ساعت ارسال خواهد کرد. در افق کوروش همه محصولات سوپرمارکتی و با تخفیف‌های شگفت انگیز موجود است.

کافی است همین الان لیست خرید و مایحتاج روزانه خود را آماده کنید و با یک تماس به شماره 1536 بدون هیچ دغدغه‌ای اقلام مورد نیاز خود را اعلام نمایید.

با سفارش تلفنی از افق کوروش از مزایای زیر برخوردار می‌شوید:

  • دقت در بسته‌بندی: کنترل کیفیت و بسته‌بندی متناسب با نوع محصول برای بالا بردن امنیت کالا
  • ارزان بودن قیمت‌ها نسبت به دیگر فروشگاه‌ها: قیمت‌های ارزان و مقرون به صرفه افق کوروش با تخفیف‌های همیشگی و تا 60 درصد
  • قابلیت سفارش‌های بالا: تأمین کالاهای اساسی و مصرف خانوار با سفارش بالا
  • ارسال به موقع: دریافت کالا در همه شهرها در زمان مشخص شده توسط مشتری

 Source link

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *